10 жовтня, вперше у віртуальному просторі, відбувся Міжнародний Ресурсний Бізнес Форум Ukraine. Info. Biz 2020: Online | International resource business forum є наступником Міжнародного Форуму «Odessa.INFO.Biz», який був започаткований в Одесі Міжнародною Асоціацією «Євростратегія» у 2016 році.

Ukraine. Info. Biz – це міжнародна комунікаційна платформа, яка об’єднує представників бізнесу, третього сектора, дипломатів, міжнародних донорських організацій та фондів для пошуку ефективних моделей співпраці, розвитку інноваційних підходів взаємодії. У цьому році до Форуму долучилися видатні ротарійці з різних куточків світу та різних куточків України.

Як приклад, ведучим Форуму став past DDR та ротарактівець з Харкова Кирилл Камышанский, який і дав старт п’ятигодинному заходу міжнародного масштабу. Більш ніж 500 гостей у ZOOM та Facebook з України, Ізраїлю, Люксембургу, Німеччини, Фінляндії, Великобританії, Гани та інших країн світу.

Організатори: Міжнародна Асоціація «Євростратегія», International Media Group «Diplomat», Громадська спілка «Рада Соціального Інвестування», Соціальна Краудфандингова Ресурсна Платформа «SIPstarter: Social Investment Projects» (sip-starter.com), Rotary Satellite Club «Kyiv-Capital – Odessa Sea Energy»

Інформаційний партнер: Американська торговельна палата в Україні (АСС)

Партнери: Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ», Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд сприяння інноваційному розвитку в сфері фізичної культури і спорту», Громадський рух «Соціальна єдність», Фундація імені князів-благодійників Острозьких

При підтримці: Rotary-Club «Kyiv-Capital».

На Форумі було презентовано соціальну краудфандингову ресурсну платформу «SIPstarter: Social Investment Projects» – національний сервіс із залучення та адміністрування міжнародних та внутрішньодержавних позабюджетних ресурсів (міжнародні фонди, донорські організації, бізнес, українські та іноземні фізичні особи) для вирішення актуальних соціальних проблем.

Змістовне наповнення Форуму дозволило: ознайомитися із практиками залучення позабюджетних ресурсів, прямих інвестицій для реалізації соціальних інвестиційних проєктів в Україні; обговорити проблеми та перспективи реалізації масштабних соціальних проєктів і міжнародних ініціатив; перспективи державно-приватного партнерства та модернізації соціальної інфраструктури. Окремо під чс заходу обговорили реальні кроки по становленню в Україні повноцінного інклюзивного суспільства, розвиток соціальної відповідальності бізнесу, соціального підприємництва та роль Ротарі-клубів в наданні благодійної гуманітарної допомоги та в реалізації соціальних проєктів.