Вирішити хто буде управляти Дистриктом Ротарі Інтернешнл 2232 Україна-Білорусь протягом наступного ротарійського року. 17 липня, саме з цією метою до Київа, на чергове засідання загальних зборів членів громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232», з’їхалися голови та представники 42 українських Ротарі-клубів.

Під час засідання обговорили всі питання порядку денного, вислухали звіт паст губернатора Віри Сиряміної, голови бюджетного комітету Олександра Хардина, розглянули бюджет та затвердили членські внески на наступний рік, і головне обрали Правління спілки. Рішення приймали одноголосно та без зауважень. На завершення секретаріат спілки ознайомив присутніх з Планом заходів та проведення навчань Дистрикту до кінця року. Представники деяких клубів презентували свої головні проєкти та запросили до співпраці.

Ще однією подією засідання стало підписання Меморандуму про співпрацю та підтримку української команди «Warrior Games». У 2021 році Україна здобула можливість приєднатись до Ігор Воїнів, де 40 українських ветеранів вперше виступлять на міжнародних мультиспортивних змаганнях «Warrior Games» в США.