3 жовтня відбулася не стандартна зустріч членів нашого сателітного клубу Протягом вихідного дня ми ставали все більш фінансово освіченими. Гру «Життєвий Капітал» та за сумісництвом тренінг з фінансової грамотності провів відомий ротарієць – Сергій Івагло, експерт з інвестування та фінансів з Харкова.

Всі вважають себе фінансово грамотними і впевнені що можуть керувати власними фінансами і не тільки. Але після участі в грі-тренінгу з’являється розуміння, що багато чому ще потрібно вчитися і ця гра дуже сприяє цьому. Найбільше вражають 3 питання на які потрібно відповісти або проаналізувати перед прийняттям рішення: чи вигідно мені це? Чи можу я собі це дозволити? Скільки % від «робочого капіталу» я можу вкласти в якийсь напрямок майже без ризику? І вже після тесту трьох питань можна приймати зважене рішення.

Протягом дня тренер тримав учасників «в тонусі», несподівані питання, практичні приклади, коментарі та поради допомагали зрозуміти що не потрібно боятися, потрібно користуватися послугами експертів і обов’язково відключати в себе функцію – «Я САМ / Я САМА»!!!

Після гри з’явилось чітке розуміння і впевненість, що все це можна використати в особистому житті і особливо в подальшій діяльності сателітного Ротарі Клубу «Київ – Столиця – Одеса Сі Енерджі». І головне що потрібно зіграти ще раз! Це обов’язково треба розвивати в Ротарі-клубах України і не тільки! Фінансовій грамотності треба вчити дітей з дитинства!

Особлива подяка Леоніду Ігнатьєву, президенту Сателітного Ротарі Клубу «Київ – Столиця – Одеса Сі Енерджі» за надану можливість та тренеру Сергію Івагло. Це було цікаво, змістовно, корисно, емоційно!