19 лютого 2020 року – день прекрасних новин: велика світова Ротарі-родина  збільшилась! На черговому засіданні Rotary-Club «Kyiv-Capital», в урочистій атмосфері, було прийнято 8 нових членів, за сумісництвом засновників та перших членів нового Satellite Rotary-Club «Kyiv-Capital – Odessa Sea Energy»! Був покладений початок нової гарної одеської ротарійської історії. Зараз ми чекаємо  на офіційну реєстрацію нашого сателітного клубу, після чого почнемо свій шлях до клубної самостійності, щоб стати ще одним з повноцінних одеських Ротарі-клубів.

Rotary Club «Kyiv-Capital» – є продовжувачем яскравої історії другого за віком столичного клубу «Київ-Печерськ», створеного в 1997 році. Нову енергію поважний клуб отримав в грудні 2018 року, коли до складу увійшла група активних ротарійців з інших київських клубів.

Чому ми стали ротарійцями? Бо Ротарі Інтернешнл – міжнародна благодійна організація, яка заснована 23 лютого 1905 року у Сполучених Штатах Америки. Ротарі – це глобальна мережу клубів, відомих як Ротарі-клуби, членами яких є 1,2 млн лідерів бізнесу та представників професійної еліти. Близько 35 000 Ротарі Клубів з усього світу втілюють проекти служіння як у своїх місцевих громадах, так і поза їх межами, з метою подолання таких негативних явищ, як бідність, хвороби, голод, неписьменність і забруднення навколишнього середовища. Ротарі-клуби — нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. Членів Ротарі-клубів часто називають ротарійцями.

Дякуємо за цю можливість Rotary-Club «Kyiv-Capital». Тепер у вас є надійний сателіт в Одесі!