22 грудня відбулося останнє засідання в цьому році. Передчуття новорічних свят і вихідних не завадили членам сателітного клубу зустрітися та обговорити плани на 2021 рік. Залучення нових членів та створення самостійного клубу –  Rotary Club «Odessa Sea Energy»; переспективи співпраці, участь та реалізація  спільних проєктів з Ротарі-клубами Дистрикту 2232; підготовка проєктів для участі у Global Grant від Rotary International; створення власної бази міжнародних Ротарі-клубів; налагодження та розвиток міжнародних зв’язків, це тільки мала частина амбіційних планів нового Одеського клубу на 2021 рік. І головне – це участь в Конгресі Ротарі 2021 року у Тайбеї (Тайвань).

Безперечно, 2020 рік став випробуванням на “міцність” для багатьох, дозволив багато чого обміркувати, особливо під час вимушеного карантину, зрозуміти що існують зовнішні чинники, які можуть істотно змінити плани, зробити висновки і зрозуміти що ж в житті найголовніше!

Ще одна подія відбулася під час останньої зустрічі в цьому році, це прийняття нового члену клубу – Олега Єлізарова. Вітаємо нового ротарійця!

Нас вже дванадцять, і залишається кілька кроків до самостійного Ротарі Клубу «Одеса Сі Енерджі». Далі буде!