29 травня на спортивному водоймищі «Барабой» відбудеться вже третій фестиваль для дітей з поплавкової рибалки. Близько 45 дітей віком від  7 до 17 років, протягом дня, за допомогою професійних інструкторів та професійного рибальського інвентарю займуться спортивною ловлею. Унікальна концепція заходу забезпечить можливість діткам не тільки взяти участь в поплавковій рибалці та відпочити на природі, формат заходу, до всього, передбачає екологічно-просвітницьку складову, навчальні майстер-класи, нагородження та отримання гарних призів від організаторів, спонсорів та партнерів.

Нашою метою є популяризація здорового способу життя та риболовного спорту для залучення дітей до активних форм відпочинку, одночасно сприяючи формуванню повноцінного інклюзивного простору в Україні. Захід проводиться для подолання соціально-психологічних труднощів і бар’єрів, які відчувають діти в складних життєвих обставинах і діти з інвалідністю

Організатори: Міжнародна Асоціація «Євростратегія», Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ», Ротарі клуб «Одеса Сі Енерджі», Громадська ініціатива «Центр активної реабілітації, туризму та практичної археології «Екстім».

Спонсори: ТМ «Mad Carp», Міжнародна Асоціація «Євростратегія».

Партнери: Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», Федерація рибальського спорту Одеської області, Спортивне водоймище «Барабой», Магазин «Два карпа», Магазин «Flagman», Банк «Січ», Благодійний фонд «Єдність громади», Громадська спілка «Рада соціального інвестування», Соціальна краудфандингова ресурсна платформа «SIPstarter: Social Investment Projects».